Maskavas CSKA iekļūst basketbola Eirolīgas Četru finālā

Krievijas basketbola klubs Maskavas CSKA piektdien Spānijā ar 94:85 uzvarēja vietējo "Caja Laboral" un iekļuva Eirolīgas Četru finālā, liecina organizatoru informācija. Eiropas prestižākajā klubu turnīrā seškārt uzvarējušais CSKA ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām sāncenšus pārspēja ar 3:1.

Vitorijā aizvadītajā sērijā pēdējā cīņā CSKA pa 19 punktiem guva Viktors Hrjapa, Nenads Krstičs un Sonijs Vīms. "Caja Laboral" pēdējā ceturtdaļā no 14 punktu deficīta spēja pietuvoties līdz 82:85, tomēr mājinieku izredzes izdzēsa CSKA saspēles vadītāja Miloša Teodosiča trīspunktu metiens.

Sērijā piektā spēle būs vajadzīga pašreizējo Eirolīgas čempionu Grieķijas "Olympiakos" cīņā pret Turcijas "Anadolu Efes". Grieķijas klubs piektdien ar 73:74 Stambulā zaudēja, līdz ar to rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 2:2. "Olympiakos" nespēja pēdējā minūtē noturēt septiņu punktu pārsvaru. Mājinieku uzvarā 15 punktus ieguldīja Džordans Fārmars. Sērijā uzvarētāju noteiks Grieķijā 26.aprīlī.

Jau iepriekš bija zināms, ka piektā spēle būs Spānijas "Barcelona" un Grieķijas "Panathinaikos" basketbolistu cīņā. Uzvarētājs pārī kļūs zināms 25.aprīlī Barselonā.

Pirmais Četru finālā iekļuva Madrides "Real", kas ar trim uzvarām pieveica Telavivas "Maccabi". Madrides "Real" Eirolīgā ir astoņas uzvaras, taču klubs nav triumfējis kopš 1995.gada.

Četru fināls Londonā risināsies no 10. līdz 12.maijam. Pusfinālos CSKA spēlēs ar "Olympiakos" vai "Anadolu Efes", bet Madrides "Real" pretiniekus noskaidros "Barcelona" un "Panathinaikos".