Sporta studija

Labākais ledus pasaulē - Siguldas kamaniņu trases ledus meistari

Sporta studija

Mārtiņš Rubenis intervija Sporta Studija

Mārtinš Lauva: Porziņģis Ņujorkā ir šovbiznesa sastāvdaļa

Mārtiņš Lauva: Porziņģis ir Ņujorkas šovbiznesa sastāvdaļa

Ja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) turpinās spēlēt arī turpmāk tāpat, kā šobrīd, tad pēc diviem gadiem viņam varētu būt kabatā jau līgums par 130 miljoniem ASV dolāru uz pieciem gadiem, “Sporta studijā” prognozēja basketbola attīstības aģentūras “Rīga” vadītājs Mārtiņš Lauva.

Lauva pauda, ka Porziņģis – tas ir ļoti svarīgs notikums Latvijas sporta dzīvē “Tas, ko viņš ir sasniedzis, ir fantastiski un neiedomājami – tik ātri, tik veiksmīgi un, no malas skatoties, tik vienkārši,” uzsvēra Lauva.

Basketbola pazinējs gan norādīja, ka Kristaps Ņujorkā nav tikai sportists, bet gan šovbiznesa sastāvdaļa. Turklāt viņš ir amerikāņiem iemīļots tēls – puisis no Austrumeiropas, Latvijas, Liepājas – vietas, kas amerikāņu uztverē ir nekurienes vidus. Un viņš pēkšņi kļuvis par zvaigzni.

“Vai varam iedomāties vēl labāku Holivudas scenāriju?” retoriski vaicāja Lauva.

Runājot par iespēju, ka Porziņģis varētu spēlēt Latvijas izlasē, Lauva bija skeptisks, vismaz domājot par diviem nākamajiem gadiem. Taču nenoliedza, ka kvalifikācija olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro varētu būt pietiekams iemesls, lai Ņujorkas “Knicks” palaistu Kristapu. “Tas būs Ņujorkas, nevis Kristapa lēmums,” tā izteicās Lauva.

Viņaprāt, Kristaps ir pelnījis spēlēt NBA zvaigžņu spēlē, un, ņemot vērā, ka Porziņģis pats to vēlas, arī Latvijas iedzīvotājiem vajadzētu atbalstīt latvešu basketbolistu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti