Losandželosas «Lakers» uzvar arī otrajā NBA finālsērijas mačā

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) finālā otro soli pretim čempionu gredzenu izcīnīšanai piektdien spēra Losandželosas "Lakers", kas ar 124:114 pārspēja Maiami "Heat", liecina NBA informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0.

Vairāk nekā pusi komandas punktus "Lakers" labā guva līderu tandēms Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss. Ar 33 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un tikpat rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džeimss, savukārt Deiviss sameta 32 punktus un izcīnīja 14 bumbas zem groziem.

Deiviss šajā mačā grozam uzbruka ne tikai regulāri, bet arī rezultatīvi. Viņš realizēja 15 no 20 jeb 75% metienus no spēles.

Maiami komandā ar 25 punktiem, 13 rezultatīvām piespēlēm, astoņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Džimijs Batlers.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā "Lakers" pārņēma vadību, no kuras vēlāk mačā vairs neatkāpās. Losandželosas vienības pārsvars teju visa mača gaitā turējās ap desmiti punktiem. Trešajā ceturksnī "Lakers" pārsvars sasniedza pat 18 punktus.

Pēc spēles Džeimss atzinīgi izteicās par "Heat" sniegumu, slavējot pretinieku spēli, tomēr viņš uzsvēra, ka arī "Lakers" var spēlēt vēl labāk.

Šo spēli "Lakers" aizvadīja melnajos formas tērpos, godinot traģiski bojā gājušo vienības leģendu Kobe Braiantu.

Otrajā spēlē "Heat" nevarēja palīdzēt Bams Adebajo un Gorans Dragičs. Abi basketbolisti guva savainojumus pirmajā finālsērijas mačā.

Jau ziņots, ka fināla pirmajā mačā "Lakers" bija pārāki ar 116:98.

Trešā sērijas spēle paredzēta svētdien.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences finālā Maiami "Heat" ar 4-2 pieveica Bostonas "Celtics", savukārt Losandželosas "Lakers" ar 4-1 pārspēja Denveras "Nuggets".

NBA sezona pēc pārtraukuma atsākās jūlija izskaņā, spēlētājiem atrodoties un spēlējot vīrusa drošā "burbulī" Orlando Disneja pasaules sporta kompleksā.