«Liepāja/Triobet» basketbolisti priekšpēdējā sekundē panāk uzvaru LBL izslēgšanas spēlē

"Liepāja/Triobet" basketbolisti sestdien viesos Mārupē ar 67:64 pārspēja "Barons/LDz" un Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā trim uzvarām panāca 2:0 pārsvaru, liecina organizatoru informācija. Uzvaras grozu viesiem priekšpēdējā sekundē guva Andrjus Mažutis.

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Lauris Blaus, bet 14 punktus pievienoja Mažutis. "Barons/LDz" rezultativitātes līderi bija pa 18 punktiem guvušie Mateo Kedzo un Dmitro Gļebovs.

Laukuma saimniekiem Gļebovs 14 sekundes pirms mača beigām realizēja vienu no diviem soda metieniem un panāca neizšķirtu 64:64. Liepājnieki atbildēja ar rezultatīvu uzbrukumu, kurā Jānis Antrops piespēlēja bumbu Mažutim, un viņa brīvs trīspunktu metiens bija precīzs.

Sērija ar trešo spēli turpināsies otrdien Liepājā, kur mājinieki uzvaras gadījumā iekļūs pusfinālā. Otrā ceturtdaļfinālā, kur BK "Jēkabpils" ar 1:0 ir vadībā pār "Jūrmala/Fēnikss", otrais mačs notiks svētdien Jēkabpilī.

Regulārā turnīra divas labākās komandas BK "Ventspils" un "VEF Rīga" pretiniekus gaidīs pusfinālā. Ventspilnieki tiksies ar "Jūrmala/Fēnikss" un BK "Jēkabpils" dueļa uzvarētājiem, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas uzvarēs "Liepāja/Triobet" un "Barons/LDz" pārī.