«Liepāja/Triobet» basketbolisti BBL ceturtdaļfinālā piekāpjas «TU/Rock»

Baltijas basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla mačā "Liepāja/Triobet" otrdien savā laukumā mača papildlaikā spēlēja neizšķirti 71:71 ar Igaunijas klubu "TU/Rock", taču divu spēļu summā liepājnieki pretiniekam piekāpās un turnīra pusfinālā neiekļuva, liecina rīkotāju informācija.

Pirmajā ceturtdaļfināla mačā "Liepāja/Triobet" viesos piekāpās "TU/Rock" ar rezultātu 49:59, līdz ar to otrdien liepājniekiem bija nepieciešama uzvara ar vismaz 11 punktu pārsvaru.

Atbildes spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 70:60 liepājnieku labā, kas divu spēļu summā deva neizšķirtu rezultātu 119:119, tāpēc sekoja papildlaiks, kurā "Liepāja/Triobet" atzina pretinieka pārākumu.

"Liepāja/Triobet" rindās 24 punktus guva Mareks Jurevičus, 14 punktus un deviņas atlēkušās bumbas savāca Lauris Blaus, 11 sameta amerikānis Dveins Džonsons, bet 10 punktus pievienoja lietuvietis Edgars Zeļonis.

"TU/Rock" sastāvā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija igaunis Tanels Soks, lietuvietis Augusts Peciukevičs pievienoja 14, bet igaunis Janars Talts sameta 11 punktus.

Trešdien, 4. martā, ceturtdaļfināla atbildes spēli aizvadīs BK "Ventspils", kas viesos tiksies ar Somijas komandu Tamperes "Pyrinto". Pirmajā mačā ventspilnieki uzvarēja ar 70:64.