«Liepāja/Triobet» basketbolisti ar trešo uzvaru sasniedz LBL pusfinālu

"Liepāja/Triobet" basketbolisti otrdien mājās ar 80:60 uzvarēja "Barons/LDz" un iekļuva Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām liepājnieki bija pārāki ar 3:0.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Lauris Blaus, kurš izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas, bet 13 punktus nodrošināja Mareks Jurevičus. "Barons/LDz" rezultativitātes līderis ar 16 punktiem bija Armands Ošiņš, turpretim Mateo Kedzo guva 15 punktus.

Laukuma saimnieki pirmajā puslaikā pastāvīgi bija vadībā, taču lielāku pārsvaru iekrāja tikai otrās ceturtdaļas beigās, kad pēc 6:0 atrāviena panāca vadību ar 11 punktiem (44:33). Pēdējo ceturksni mājinieki sāka ar deviņu punktu pārsvaru (53:44), ko turpinājumā strauji palielināja.

Otrā ceturtdaļfinālā, kur BK "Jēkabpils" sērijā ar 2:0 ir vadībā pār "Jūrmala/Fēnikss", trešā spēle paredzēta trešdien Lapmežciemā.

Regulārā turnīra divas labākās komandas BK "Ventspils" un "VEF Rīga" pretiniekus gaidīs pusfinālā. "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar "Liepāja/Triobet", bet ventspilnieki tiksies ar "Jūrmala/Fēnikss" un BK "Jēkabpils" dueļa uzvarētājiem.