«Liepājas papīra» basketbolistes izcīna LSBL bronzu

Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) bronzas godalgas otrdien izcīnīja “Liepājas papīrs”, kas mājas spēlē ar 52:45 pieveica “RTU/Merks” un sērijā par 3.vietu guva otro uzvaru, informēja organizatori. Cīņu par čempionu titulu vēl turpina finālsērijas favorītes SK "Cēsis" un "TTT Rīgas" basketbolistes.

Bronzas sērijas pēdējā cīņā uzvarētājām 16 punktus guva Alise Piterniece, bet Kristīne Cirša iekrāja 12 punktus. "RTU/Merks" rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Asnāte Fomina.

“Liepājas papīram” uzvaru nodrošināja pārliecinošāks sniegums otrajā puslaikā. Pēc spēles pirmās puses rezultāts bija neizšķirts 29:29, taču trīs minūtes un 20 sekundes pirms cīņas beigām liepājnieces pēc Ciršas iemestā groza un realizētā soda metiena Nodrošināja 10 punktu pārsvaru (49:39).

“RTU/Merks” pusfinālā tikai spraigā cīņā piekāpās “TTT Rīgai”, taču cīņā par 3.vietu vairāk spēka bija sataupījušas Liepājas kluba spēlētājas. Čempionu titulu trešdien varēs nodrošināt SK "Cēsis", kas cīņā līdz trim uzvarām ar 2:0 ir vadībā pret "TTT Rīgu". Sērijas trešā spēle notiks Cēsīs.