Liepājas basketbolisti spēles galotnē atstāj zaudētājos «Valmiera/ORDO»

Pus minūti pirms spēles beigām "Valmiera/ORDO" bija četru punktu pārsvars, ko viesi nenoturēja, mača galotnē vairs neguva nevienu punktu un ar 87:91 sestdien piekāpās "Liepāja/Triobet" Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Liepājā uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Arnolds Helmanis, bet Stīvens Zaks pievienoja 19 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. "Valmiera/ORDO" 28 punktus nodrošināja Jānis Kaufmanis.

Pēc Artūra Bērziņa trāpītā trīspunktu metiena Valmieras komanda pēdējās minūtes vidū panāca 87:83, tomēr tie bija viesu pēdējie punkti spēlē. Helmanis guva piecus punktus pēc kārtas, turklāt pēc pirmā trāpījuma uzreiz pārtvēra no gala līnijas pretinieku izspēlēto bumbu un vēlreiz raidīja to grozā, piedevām realizējot arī soda metienu par pārkāpumu pret viņu. Vēl vienu kļūdu bumbas izspēlē viesi pieļāva pēdējās sekundēs un šķīrās no cerībām izglābties.

Uzvara nostiprināja "Liepāja/Triobet" otrajā pozīcijā turnīra tabulā, kur ceturtajā vietā arvien ir Valmieras komanda. Liepājā valmieriešu cerības mazināja īsais rezervistu soliņš un pēc Haralda Kārļa savainojuma jau spēles sākumā viesi palika septiņu spēlētāju sastāvā.

Vēl vienā spēlē BK "Jēkabpils" sestdien mājās pagarinājumā ar 102:95 pārspēja "Jūrmala/Fēnikss" basketbolistus. Uzvarētājiem 29 punktus guva Rinalds Sirsniņš.