LBL spēlē Rīgas VEF uzveic liepājniekus

“Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē Rīgas VEF pārliecinoši uzvarēja viesus “Liepāja/Triobet” ar rezultātu 85:67, tādējādi gūstot trešo uzvaru šajā sezonā.

Pirmajā spēles ceturtdaļā spēle ritēja līdzīgi (25:22), taču jau otrajā ceturtdaļā vefieši parādīja savu pārākumu (19:11), trešajās desmit minūtēs rezultāta starpība vēl palielinājās (22:18), bet spēles pēdējā ceturtdaļā rezultātu starpība jau bija tik iespaidīga, ka liepājniekiem neatlika nekādas cerības (19:16).

VEF rindās rezultatīvākais bija Jānis Bērziņš ar 14 punktiem. Izcēlās arī Kītons Nenkivils, gūstot 12 punktus un izcīnot 12 atlēkušās bumbas. Pa desmit punktiem guva Ričmonds Vilde un Mareks Mejeris.

Savukārt liepājniekiem rezultatīvākais bija Stīvens Zeks ar 15 punktiem, un viņa kontā arī deviņas atlēkušās bumbas.

Liepājniekiem šobrīd ir septiņas uzvaras astoņās spēlēs, savukārt Rīgas VEF trīs uzvaras četros mačos. Šobrīd LBL kopvērtējumā līdera pozīcijas ieņem “Ventspils”, izcīnot astoņus uzvaras deviņās spēlēs. Otrajā pozīcijā “Valmiera”/ORDO komanda.