LBL regulārās sezonas noslēgumā «Jūrmala» sagrauj liepājnieku cerības uz ceturtdaļfinālu

Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē BK “Jūrmala” spraigā cīņā ar 79:69 uzvarēja “Betsafe/Liepāja” vienību, laupot liepājniekiem cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija.

“Betsafe/Liepāja” vienībai šī spēle bija ļoti svarīga, jo tikai uzvara varēja nodrošināt vietu izslēgšanas spēlēs, taču pēc šī zaudējuma ceturtdaļfinālā tiek “Latvijas Universitāte”. Savukārt jūrmalnieki jau iepriekš bija nodrošinājuši trešo vietu kopvērtējuma tabulā, bez raizēm iekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Uzvarētāju rindās ar 19 punktiem izcēlās Andrejs Šeļakovs, bet pa desmit punktiem pievienoja Edgars Jeromanovs un Ivars Rihards Žvīgurs. Savukārt liepājniekiem rezultatīvākais bija Mareks Jurevičus, gūstot 26 punktus.

“Jūrmalai” ceturtdaļfinālā pretim stāsies “Latvijas Universitāte”.

Šajā LBL sezonā augstākajā divīzijā piedalās deviņas komandas. Septiņas no tām aizvadīja četru apļu turnīru, kamēr "VEF Rīga" spēlēja trīs apļus, bet "Valka/Valga" - divus. Rīdzinieki paralēli startē arī VTB Vienotajā līgā, bet pierobežu pilsētu komanda no Valkas un Valgas piedalās arī Igaunijas čempionātā.

Šī sezona noslēgusies liepājniekiem, BK "Jēkabpils" un "Valmiera/Ordo". Cīņas bez "Jūrmalas" un "Latvijas Universitātes" turpinās regularo sezonu pirmajā vietā noslēgusī "Ventspils", otrajā pozīcijā palikusī "VEF Rīga", ceturtās pozīcijas īpašniece "Ogre" un piektajā pozīcijā esošā "Valka/Valga".

Iepriekšējā pavasarī LBL čempionātā triumfēja "VEF Rīga" komanda, finālsērijā visos četros mačos uzvarot "Ventspili", kamēr bronzas godalgas pēc ilgāka pārtraukuma ieguva "Barons kvartāls", kas neilgi pirms jaunās sezonas pavēstīja, ka atsauc dalību no sacensībām.