LBL finālsērijas pirmajā spēlē uzvaru izrauj «VEF Rīga»

Latvijas čempionvienība BK “Ventspils” ar zaudējumu sākusi cīņu par titula nosargāšanu, Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas pirmajā spēlē ar 75:81 piekāpjoties “VEF Rīga” komandai, liecina organizatoru informācija.

Līdz ar šo uzvaru "VEF Rīga" LBL finālsērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 1-0.

Pirmo puslaiku "Ventspils" noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā "VEF Rīga" bīstami pietuvojās kurzemniekiem, bet ceturtā nogriežņa sākumā ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet jau izvirzījās vadībā. Pēdējā minūtē rīdzinieku pārsvars jau bija astoņi punkti.

Uzvarētājiem ražīgākais ar 18 punktiem bija Džabrils Durems, bet 17 punktus pievienoja Mareks Mejeris, kurš tikko atgriezies laukumā pēc deguna traumas.

Tikmēr ventspilnieku rindās ar 17 punktiem izcēlās Rihards Lomažs, bet 15 pievienoja Ingus Jakovičs.

Pērn “Ventspils” izcīnīja uzvaru, finālsērijā triumfējot 4-2.

Jau ziņots, ka LBL bronzas medaļas izcīnīja BK “Ogre”, sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 pārspējot “Jūrmala/Betsafe” vienību.