Latvijas vīriešu basketbola izlase pirms Eiropas čempionāta izlozes nokļuvusi otrajā grozā

Latvijas vīriešu basketbola izlase otrdien gaidāmajā 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra izlozē būs otrajā grozā, svētdien pavēstījusi Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).

Komandas grozos sadalītas pēc rezultātiem 2015.gada Eiropas čempionātā. Pirmajā grozā nokļuvušas Spānija, Lietuva, Francija un Serbija, savukārt Latvija būs otrajā grozā ar Grieķiju, Itāliju un Čehiju, līdz ar to šīs komandas nevarēs spēlēt vienā apakšgrupā.

Tikmēr trešajā grozā būs Horvātija, Izraēla, Turcija, Somija, ceturtajā grozā seko Krievija, Slovēnija, Ungārija, Gruzija, piektajā grozā būs Vācija, Beļģija, Polija un Melnkalne, bet sestajā grozā - Islande, Lielbritānija, Ukraina un Rumānija.

Eiropas čempionāta spēles tiks aizvadītas Somijā, Izraēlā, Rumānijā un Turcijā. Fināla fāze notiks Stambulā. Katrai valstij bija tiesības izvēlēties pa vienai sadarbības partnerei, līdz ar to jau tagad zināms, ka Somija būs vienā grupā ar Islandi, Izraēla tiksies ar Lietuvu, Rumānija sadarbosies ar Ungāriju, bet Turcija spēkosies ar Krieviju.

Eiropas čempionāta izloze otrdien sāksies plkst.16 pēc Latvijas laika, bet finālturnīrs 2017.gadā notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim.

Latvijai, pateicoties sekmēm iepriekšējā turnīrā, šoreiz nebija jāpiedalās kvalifikācijā. Pēc nākamā Eiropas čempionāta turpmāk finālturnīri tiks aizvadīti vien reizi četros gados.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti