Olimpiskā sapulce

Latvijas futbola virslīga. "Valmiera Glass" - "BFC Daugavpils"

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Valmiera Glass" - "TALTECH"

«Latvijas Universitātes» un «Valmiera Glass/ViA» basketbolisti gūst uzvaras Latvijas-Igaunijas līgā

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā svētdien aizvadītas trīs svarīgas spēles – “Latvijas Universitātes” un “Valmiera Glass/ViA” guva uzvaras, bet “Jūrmala/Betsafe” cieta zaudējumu, liecina organizatoru informācija.

“Latvijas Universitāte” ar 90:57 bez grūtībām uzvarēja “Jēkabpils/SMScredit.lv” vienību. Studentiem ar 17 punktiem izcēlās Linards Jaunzems, bet jēkabpiliešu rindās ar tikpat punktiem atzīmējās Leons Gilmors.

“Valmiera Glass/ViA” ar 86:75 uzvarēja Tallinas “TalTech”. Vidzemniekiem 31 punktu guva Jānis Kaufmanis.

Uzvara ļautu valmieriešiem iekļūt čempionāta sešiniekā. Par valmieriešu apņēmību sasniegt mērķi liecināja fakts, ka no pirmās spēles minūtes līdz pēdējai vadībā atradās mājinieki. Trešajā trešdaļā vidzemnieku pārsvars panāca maksimumu – 29 punktus, un spēles liktenis jau bija izšķirts. Noslēdzošajā ceturtdaļā gan izrāvienu izdevās panākt viesiem, taču neko vairāk par rezultāta starpības samazināšanu viņi nespēja.

“Jūrmala/Betsafe” ar 72:87 piekāpās Pērnavas “Sadam”. Šajā duelī jūrmalnieku labā ar 16 punktiem izcēlās Kaspars Vecvagars.

Līgas kopvērtējuma līderpozīcijās šobrīd ar 26 uzvarām 27 spēlēs ir BK “Ventspils”, par vienu uzvaru mazāk ir “VEF Rīga”, bet trijnieku ar 22 uzvarām 24 spēlēs noslēdz Tallinas “Kalev/Cramo”.

Tallinas “TalTech”ar 15 uzvarām 26 spēlēs ir piektajā pozīcijā, septītajā vietā ar 13 uzvarām 27 spēlēs “Jūrmala/Betsafe”, Pērnavas “Sadam” ir devītajā pozīcijā, “Latvijas Universitāte” ir 11. vietā, “Valmiera Glass/Via” ir par pozīciju zemāk , bet pēdējā vietā 15 komandu konkurencē  ir “Jēkabpils/SMScredit.lv”.

Astoņas labākās komandas tiks izslēgšanas spēlēs, bet četras labākās 5. un 6. aprīlī aizvadīs finālturnīru, kas notiks Tallinā.