Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase piekāpjas arī Spānijai

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase pirmdien Čehijā notiekošajā Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra noslēdzošajā spēlē ar 41:62 zaudēja Spānijas vienaudzēm, liecina organizatoru informācija.

Spēle iesākās vienlīdzīgi un pirmās ceturtdaļas vidū Latvijas meitenes pat uz īsu brīdi izvirzījās vadībā (8:6), taču šis brīdis bija īss - spānietes pārņēma iniciatīvu un pirmo spēles nogriezni noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru (19:10). Otrajā ceturtdaļā meitenes turpināja krāt punktu deficītu un pārtraukumā devās, ļaujot spānietēm būt vadībā jau ar 17 punktu pārsvaru - 21:38. Arī otrajā spēles puslaikā spāņu dominance turpinājās.

Rezultatīvākā ar 12 punktiem bija Ļiza Čumika, bet Aleksa Gulbe pievienoja deviņus punktus un sakrāja astoņas atlēkušās bumbas.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas jaunās basketbolistes ar 51:61 piekāpās Serbijas vienaudzēm, bet svētdien otrajā cīņā ar 51:53 atzina Portugāles pārākumu.

Astotdaļfinālā Latvijas izlasei pretim stāsies kāda no B grupas izlasēm – Beļģijas, Baltkrievijas, Ungārijas vai Lietuvas.