Latvijas U-20 izlases basketbolisti Eiropas čempionātā B divīzijā iekļūst ceturtdaļfinālā

Latvijas U-20 izlases basketbolisti trešdien Gruzijā ar 62:58 pieveica Ungārijas vienaudžus un Eiropas čempionāta B divīzijas grupas kārtas noslēgumā nodrošināja dalību ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar Latvijas izlases nākamajiem pretiniekiem)
Uzvarētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Daniels Ričards Vanags, kurš izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas. Ungāriem ar 22 punktiem izcēlās Dezs Andrašs Tanohs.

Galvenā trenera Dāvja Čodera vadītā Latvijas izlase piektdien ceturtdaļfinālā tiksies ar Serbijas vienaudžiem.

Iepriekš grupā Latvijas izlase zaudēja bulgāriem (64:72), bet uzveica Īriju (72:59). Īri pēdējā spēlē ar 75:72 uzveica grupas līderi Bulgāriju, tomēr rezultāta starpība nebija pietiekama, lai izmainītu vietu sadalījumu tabulas galvgalī. Latvijas izlase grupā ieņēma otro vietu aiz bulgāriem.

Turnīra noslēgumā uz A divīziju pakāpsies vismaz divas spēcīgākās komandas. Ja A divīzijā 2023. gada Eiropas U-20 čempionāta rīkotājvalsts Grieķija nepaliks 14.–16. vietā, no B divīzijas augstāk pakāpsies arī 3. vietas ieguvēji.