Latvijas U-20 basketbolistu neveiksmju sērija turpinās pret Spāniju

Latvijas U-20 basketbola izlase svētdien Telavivā notiekošajā Eiropas U-20 čempionātā ar 55:78 piekāpās Spānijas vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Pirmais spēles nogrieznis Latvijas puišiem padevās ļoti blāvs - 7:19. Otrajā ceturtdaļā spēle ritēja jau līdzīgāk, tomēr sadeldēt sākumā sakrāto deficītu puišiem neizdevās - pārtraukumā viņi devās ar rezultātu 26:41.

Trešajā nogrieznī spāņi palielināja savu pārsvaru līdz 19 punktiem, bet spēles noslēgumā puiši visu iniciatīvu atdeva pretiniekiem.

Latvijas izlases  rindās Dāvids Atelbauers ar 12 punktiem bija ražīgākais, bet 11 punkti Francim Lācim.

Jau ziņots, ka Latvijas U-20 basketbolisti grupu turnīra pirmajā spēlē ar 66:92 piekāpās Vācijas izlasei. Nākamo spēli mūsu basketbolisti aizvadīs pirmdien, kad mērosies spēkiem ar Horvātijas vienaudžiem.

Pēc grupu kārtas visas komandas nonāks astotdaļfinālā, kur Latvijas pretiniece būs Lietuva, Grieķija, Slovēnija vai Polija.

U-20 Eiropas čempioni kļūs zināmi finālā 21.jūlijā.