Latvijas U-20 basketbolisti pārspēj arī bulgārus un iekļūst pusfinālā

Latvijas U-20 basketbolisti piektdien ar rezultātu 77:57 apspēlēja Bulgārijas vienaudžus Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā, liecina organizatoru informācija.

Latvijas pusfināla pretiniekus vēlāk noskaidros Polijas un Čehijas basketbolistu duelī.

Latvijas rindās pārliecinoši rezultatīvākais bija Artūrs Strautiņš, kurš sameta 23 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.

Spēle iesākās līdzīgi, un nepilnas divas minūtes pirms pirmā pārtraukuma bulgāri atradās vadībā ar 12:15, taču jau ceturtdaļas izskaņā trīs punktu pārsvars bija latviešiem (18:15).

Turpinājumā Latvijas pārsvars tupināja pakāpeniski augt, līdz mača izskaņā spēles gaita izlīdzinājās, taču Bulgārijas sportistiem atgūt zaudēto bija par vēlu.

Līdz šim turnīra gaitā Latvijas basketbolisti ir izcīnījuši tikai panākumus, uzvarot visās piecās aizvadītajās spēlēs.

Spēcīgākajā divīzijā iekļūs trīs labākās B divīzijas komandas.