Latvijas U-20 basketbola izlase zaudē arī Eiropas čempionātā grupu kārtas izskaņā

Latvijas izlases basketbolisti pirmdien Izraēlā ar zaudējumu 78:90 spēlē pret Horvātijas vienaudžiem noslēdza Eiropas čempionāta grupas kārtu, liecina organizatoru informācija. Turnīru Latvijas komanda turpinās astotdaļfinālā.

Telavivā aizvadītajā pēdējā grupas spēlē Latvijai rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Dāvids Atelbauers, bet Gustavs Kārlis Kampuss iekrāja 16 punktus. Horvātijai 21 punktu nodrošināja Toni Nakičs.

Pēc spēkos līdzvērtīgas pirmās ceturtdaļas Latvijas izlase bija vadībā ar pieciem punktiem (22:17), tomēr puslaika atlikušajā daļā pārāki bija slovēņi, līdz pārtraukumam panākot 11 punktu pārsvaru (45:34). Lai gan Latvijas basketbolisti pretiniekus tālāk neatlaida, arī deficītu līdz spēles beigām būtiski samazināt neizdevās.

Galvenā trenera Kristapa Zeida vadītā Latvijas izlase iepriekš C grupā zaudēja Vācijai (66:92) un Spānijai (55:78). Pēc grupu kārtas visas 16 komandas nonāks astotdaļfinālā, kur Latvijas pretiniece būs spēcīgākā D grupas komanda - Lietuva.

U-20 Eiropas čempioni kļūs zināmi finālā 21.jūlijā.