Latvijas U-19 basketbolistes pārspēj Meksiku un iekļūst labāko desmitniekā

Latvijas U-19 basketbolistes sestdien Itālijā Pasaules čempionātā pārspēja Meksikas izlasi ar rezultātu 84:66, liecina organizatoru informācija. Svētdien Latvijas izlase aizvadīs pēdējo turnīra spēli, cīnoties par devīto vietu.

Pirmajā ceturtdaļā latvietes spēja dominēt abos laukuma galos, iegūstot 20 punktu pārsvaru (31:11). Otrajā ceturtdaļā spēles gaita izlīdzinājās, Latvijas izlasei pārsvaru palielinot par vēl četriem punktiem (53:29).

Otro puslaiku abas komandas iesāka mazrezultatīvi, bet ceturtās trešdaļas laikā komandu precizitāte uzlabojās. Arī spēles pēdējā nogrieznī nevienai no komandām izteiktu izrāvienu veikt neizdevās.

Latvijas rindās izteikti rezultatīvākā bija kapteine Digna Strautmane, kas spēja grozā samest 28 punktus. Viņai arī sešas bumbas zem groziem.

Latvijas izlasei svētdien paredzēta turnīra pēdējā cīņa par devīto vietu. Spēles pretinieces būs Ungārijas un Itālijas pāra uzvarētājās.