Latvijas U-19 basketbola izlase Pasaules kausa izcīņu noslēdz 11.vietā

Latvijas U-19 izlases basketbolisti svētdien pēdējā spēlē Pasaules kausa izcīņā Rīgā ar 71:63 uzvarēja Irānas vienaudžus un turnīru noslēdza 11.vietā, liecina organizatoru informācija.

Mājiniekiem finālspēlē par 11.vietu rezultatīvākais bija Dāvis Denafs ar 20 punktu guvumu, bet 13 punktus pievienoja Toms Skuja. Irānai 25 punktus iekrāja Parsa Fallahs.

Uzvaru Latvijas izlasei nodrošināja labāks sniegums pēdējā ceturtdaļā, ko laukuma saimnieki sāka ar minimālu pārsvaru (43:42).

U-19 Pasaules kausu izcīnīja ASV basketbolisti, kas finālā ar 83:81 uzvarēja Francijas izlasi. Spēlē par 3.vietu Kanāda ar 101:92 uzveica serbus.

Jau ziņots, ka turnīra grupas kārtā Latvijas izlase zaudēja Puertoriko un Serbijai, bet pieveica Irānas vienaudžus. Astotdaļfinālā latvieši piekāpās Senegālas izlasei, ceturtdaļfinālā par 9.vietu uzveica Dienvidkoreju, bet nākamajā mačā cieta sagrāvi pret austrāliešiem. Pēc grupu kārtas visas 16 izlases nonāca astotdaļfinālā, kur uzvarējušās komandas saglabāja izredzes uz medaļām, bet pārējās vienības sadalīs zemākās vietas.