Latvijas U-18 izlases basketbolisti piekāpjas spāņiem Eiropas čempionāta 1/8 finālā

Latvijas U-18 vīriešu basketbola izlase trešdien Grieķijā ar 52:87 zaudēja Spānijas vienaudžiem Eiropas čempionāta astotdaļfinālā un turnīra turpinājumā pretendēs uz 9.vietu, liecina rīkotāju informācija. Latvijas basketbolisti turnīrā ir zaudējuši visās četrās aizvadītajās spēlēs.

(papildināts ar Latvijas izlases nākamajiem pretiniekiem)
Ceturtdaļfinālā par 9.vietu Latvijas pretinieki ceturtdien būs Vācijas basketbolisti.

Latvijas izlasē rezultatīvākais astotdaļfināla mačā ar 13 punktiem bija Everts Ramza, bet 11 punktus nodrošināja Kristaps Ķilps. Spānijai ar 19 punktu guvumu izcēlās Santjago Aldama.

Spēkos līdzvērtīga cīņa risinājās pirmajā ceturtdaļā, kurā vadībā pabija arī latvieši, tomēr puslaika turpinājumā jau dominēja spāņi, kas līdz garajam pārtraukumam panāca 22 punktu vadību (50:28). Spēles atlikušajā daļā Latvijas izlasei neizdevās saasināt cīņas gaitu, turklāt trešās ceturtdaļas pēdējās sešarpus minūtēs komanda palika bez punktu guvuma, nonākot iedzinējos ar 36:73.

Jau vēstīts, ka iepriekš grupas kārtā galvenā trenera Raimonda Feldmaņa vadītie latvieši zaudēja Grieķijai (74:82), Slovēnijai (71:73) un Francijai (63:73). Eiropas čempionātā līdz svētdienai, 4.augustam, izspēlēs visas vietas.