Latvijas U-18 izlases basketbolisti Eiropas čempionātā zaudē arī Vācijai

Latvijas U-18 vīriešu basketbola izlase ceturtdien Grieķijā ar 57:95 piekāpās Vācijas vienaudžiem Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā par 9.vietu, liecina rīkotāju informācija. Latvieši turnīrā ir zaudējuši visās piecās aizvadītajās spēlēs, bet saglabā cerības uz 13.vietu.

Pusfinālā par 13.vietu Latvijas pretinieki sestdien būs Serbijas un Somijas spēles zaudētāji.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar astoņiem punktiem bija Emīls Krūmiņš, bet vāciešiem ar 24 punktu guvumu izcēlās Francs Vāgners.

Pret vāciešiem Latvijas basketbolisti noturējās tikai līdz pirmās ceturtdaļas vidum, bet līdz pirmajam pārtraukumam rezultāta starpība sasniedza 11 punktus (17:28). Vācijas izlase konsekventi audzēja pārsvaru un pirms pēdējās ceturtdaļas jau bija priekšā ar 33 punktiem (79:46).

Jau vēstīts, ka iepriekš grupas kārtā galvenā trenera Raimonda Feldmaņa vadītie latvieši zaudēja Grieķijai (74:82), Slovēnijai (71:73) un Francijai (63:73), bet astotdaļfinālā atzina Spānijas pārākumu (52:87). Eiropas čempionātā līdz svētdienai, 4.augustam, izspēlēs visas vietas.