Latvijas U-18 basketbolistes ar uzvaru pār Ungāriju noslēdz grupas kārtu

Latvijas U-18 izlases basketbolistes pirmdien Itālijā ar 71:59 uzvarēja Ungārijas vienaudzes pēdējā spēlē Eiropas čempionāta grupā un turnīra pirmo posmu noslēdza ar diviem panākumiem trijās cīņās, pakāpjoties uz pirmo vietu turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Pēdējā B apakšgrupas mačā rezultatīvākā Latvijas izlasē bija 24 punktus guvusī Aleksa Gulbe, kura izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, bet 11 punktus pievienoja Māra Mote. Ungārietēm ar 10 punktiem izcēlās Barbara Angjala.

Astotdaļfinālā Latvijas basketbolistēm trešdien jātiekas ar A apakšgrupā bez uzvarām palikušo Zviedriju. Čempionāta turpinājumā komandas izslēgšanas turnīrā izspēlēs visas vietas.

Pirmajās divās spēlēs grupā Latvijas U-18 basketbolistes zaudēja Vācijai, bet pieveica slovēnietes.

U-18 Eiropas čempionāts Udīnē ilgs līdz svētdienai, 12.augustam.