Latvijas U-16 izlases basketbolisti pēc sagrāves pret Turciju pretendēs uz 5.vietu

Latvijas kadetu izlases basketbolisti trešdien Serbijā ar 63:92 zaudēja Turcijas vienaudžiem U-16 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un turnīra turpinājumā cīnīsies par 5.vietu, liecina organizatoru informācija.

Pēc neveiksmīga spēles sākuma latvieši nonāca iedzinējos ar 0:11 un pirmo ceturtdaļu pabeidza ar 18 punktu deficītu (10:28). Lai gan turpinājumā spēku samērs laukumā bija līdzvērtīgāks, turki arvien noturēja drošu vadību.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 21 punktu bija Toms Skuja, bet Noa Viljamsons pievienoja deviņus punktus. Turkiem ar 21 punktu izcēlās Sarpers Davids Mutafs.

Pusfinālā par 5.vietu Latvijas jauno basketbolistu pretinieki piektdien būs grieķi, kas ceturtdaļfinālā pēc veiksmīga spēles sākuma ar 41:61 zaudēja Spānijai. Eiropas čempionātā pēdējās spēles Novi Sadā risināsies sestdien.

Jau vēstīts, ka grupas turnīrā Latvijas kadeti uzvarēja Nīderlandi (77:69), bet zaudēja serbiem (60:85) un spāņiem (71:87). Savukārt astotdaļfinālā sekoja uzvara pār Izraēlu (85:81).