Latvijas U-16 basketbolisti nenosargā pārsvaru un piekāpjas Zviedrijas izlasei

Latvijas U-16 puišu izlase Polijā notiekošajā Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra noslēdzošajā spēlē pirmdien ar 66:68 piekāpās Zviedrijas vienaudžiem, liecina organizatoru sniegtā informācija.

Latvijas basketbolistiem A apakšgrupā ir uzvarēta viena no trim spēlēm, un pašlaik mūsu basketbolisti ieņem trešo vietu. Latvijas basketbolisti astotdaļfinālā spēkosies ar Turcijas izlasi.

Mūsu komandas rindās rezultatīvākais ar 15 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm bija Valters Vēveris, bet desmit punktus guva Adrians Šnipke un Armands Berķis. Armandam izcīnītas arī desmit bumbas zem groziem.

Mačs iesākās ar cīņu punktus punktā, taču otrās ceturtdaļas sākumā latvieši iekrāja deviņu punktu pārsvaru (21:12). Tālāk cīņa aizritēja līdzvērtīgi, bet trešajā ceturtdaļā neliels pārsvars bija Zviedrijai.

Noslēdzošajā ceturtdaļā latvieši atkal atguva vadību un kontrolēja spēli, bet divas minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija 59:58 mūsu komandas labā. Tomēr, sākoties pēdējai minūtei, jau zviedri pēc Pēšona tālmetiena izvirzījās vadībā (61:60). Pamatlaika pēdējā pusminūtē latvieši nespēja atspēlēties un piedzīvoja rūgtu zaudējumu.