Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

VARAM rosina atteikties no malkas apkures

NBA spēlētāji apciemo pacientus

Latvijas NBA basketbolisti iepriecina Bērnu slimnīcas mazos pacientus

Garās vasaras dienas Bērnu slimnīcā kļūst krietni īsākas, ja ciemos ierodas tik gari cilvēki kā Kristaps Porziņģis, Rodions Kurucs un Dairis un Dāvis Bertāni. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu spēlētāji otrdien tikās ar mazajiem pacientiem un pasniedza arī skaistu dāvanu slimnīcas Vecāku mājai. 

Mazie basketbola līdzjutēji uz tikšanos ieradās pirmie un ar nepacietību gaidīja viesus. Kārlis priecājās par iespēju satikt Porziņģi, bet Kendijai līdzi arī blociņš autogrāfiem. Četri latvieši NBA nozīmē arī četras komandas, kas jāiegaumē.

 

NBA basketbolisti saņem Jurgitas darinātu kreklu

Basketbolisti bērnībā maz slimojuši un, iespējams, tieši sports viņiem palīdzēja izvairīties no slimošanas. Dairis Bertāns atzina, ka nekad pat vienu dienu nav pavadījis slimnīcā. Sports un aktīvs dzīvesveids svaigā gaisā laukos palīdzēja Bertāniem būt veselīgiem. Tagad viņi priecājas, ka var iedvest smaidu bērnu sejās un uzlabot viņiem dienu. 

Rodions Kurucs sniedz autogrāfu

Par iespēju satikt bērnus priecājas arī Kurucs. Viņš kameru priekšā nonāk nelabprāt, bet atzinīgi novērtēja NBA veikumu, palīdzot bērniem. NBA pārstāve Kima Bohuni pastāstīja, ka ar viesošanos slimnīcā NBA basketbolisti grib likt pasmaidīt bērniem, kas piedzīvo smagu ārstēšanas laiku.

Un kurš gan nezina, ka slimnīcā jāpārģērbjas. Spēlētāji tiek pie īpaša krekla ar 10 gadu vecās pacientes Jurgitas zīmētu dizainu. Turpretim Bērnu slimnīcas Vecāku māja tiek pie ļoti gaidītas lietas – veļasmašīnas un žāvētāja.

Jau vēstīts, ka sadarbībā ar NBA, Starptautisko Basketbola federāciju (FIBA) un Latvijas Basketbola savienību (LBS) Rīgā notiek starptautiska basketbola nometne, kurā uzaicināja 26 valstu 64 jaunos basketbolistus un basketbolistes vecumā līdz 17 gadiem. Ar basketbola talantiem nometnē darbojas Porziņģa pārstāvētās Dalasas "Mavericks" galvenais treneris Riks Kārlails, kā arī vairāki NBA klubu galveno treneru asistenti un attīstības treneri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti