Latvijas kadetu izlases basketbolisti zaudē arī pēdējā spēlē grupā Eiropas čempionātā

Latvijas kadetu izlases basketbolisti trešdien Kauņā U-16 Eiropas čempionāta vājāko komandu grupas turnīru noslēdza ar zaudējumu 49:58 Itālijai, liecina rīkotāju informācija. Lai gan Latvijas izlase cieta neveiksmes visās līdz šim aizvadītajās spēlēs, komanda vēl saglabā izredzes iegūt 9.vietu.

Pret itāliešiem Latvijas izlasē izcēlās 14 punktus guvušais Rainers Kalniņš.

Vājākās grupas komandas aizvadīs ceturtdaļfinālus par 9.vietu pret spēcīgākām komandām, kas netiks galvenajos ceturtdaļfinālos. Uz zemāku līgu paredzēts pārcelties čempionāta trīs vājākajām komandām.

Pirmajā grupas kārtā Latvijas kadeti piekāpās Melnkalnei (47:64), Horvātijai (64:77) un Francijai (35:47). Otrās kārtas grupā latviešu rēķinā ir tehniskā uzvara pār Krieviju, kas turnīrā nepiedalās, kā arī zaudējums Izraēlas vienaudžiem (68:77).

Čempionāts Lietuvā beigsies svētdien.

Latvijas U-16 izlasē galvenā trenera Gunta Endzela vadībā spēlē 1999.gadā dzimuši un jaunāki basketbolisti. Iepriekšējā U-16 Eiropas čempionātā Latvijā mājinieki pērn Jāņa Gailīša vadībā nopelnīja sudraba godalgas.