​​​​​​​Latvijas basketbolisti U-18 Eiropas čempionāta grupā finišē bez uzvarām

Latvijas U-18 vīriešu basketbola izlase pirmdien Grieķijā ar 63:73 piekāpās Francijas vienaudžiem, Eiropas čempionāta C grupā ciešot neveiksmes visās trijās spēlēs, liecina rīkotāju informācija. Tas gan neliegs komandai turnīru turpināt astotdaļfinālā.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Latvijas basketbolistu pretiniece trešdien būs spēcīgākā D grupas komanda - Spānija vai Horvātija.

Pēdējā grupas spēlē Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Kristaps Ķilps, kurš veica arī deviņas rezultatīvas piespēles, bet pieļāva septiņas kļūdas. Uzvarētājiem ar 20 punktiem izcēlās Malkoms Kazalons.

Francijas izlase ar viencipara punktu pārsvaru turējās vadībā visu maču. Divarpus minūtes pēc trešās ceturtdaļas sākumam latviešiem teju izdevās pretiniekus noķert (33:34), tomēr sāncenši atkal spēja pārsvaru palielināt.

Iepriekš grupas kārtā galvenā trenera Raimonda Feldmaņa vadītie latvieši zaudēja Grieķijai (74:82) un Slovēnijai (71:73). Eiropas čempionātā līdz svētdienai, 4.augustam, izspēlēs visas vietas, tādēļ Latvijas basketbolistiem turnīrs nebūs beidzies arī gadījumā, ja zaudējumu sērija turpināsies astotdaļfinālā.