Latvijas basketbolisti pieveic korejiešus, saglabā izredzes uz 9.vietu U-19 Pasaules kausā

Latvijas U-19 izlases basketbolisti izslēgšanas spēles par 9.vietu Pasaules kausa turnīrā piektdien sāka ar Rīgā gūtu uzvaru 90:67 pār Dienvidkorejas vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Mājiniekiem Krišs Helmanis guva 30 punktu un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, savukārt Toms Skuja pievienoja 15 punktus. Zaudētājiem 13 punktus iekrāja Kims Donhjuns.

Pusfinālā par 9.vietu Latvijas junioru pretinieki sestdien būs Austrālijas basketbolisti.

Dienvidkorejas basketbolisti uz mirkli vadībā pabija tikai spēles sākumā, bet mača turpinājumā Latvijas izlase pamazām arvien audzēja pārsvaru, kas pirmā puslaika izskaņā sasniedza 17 punktus (46:29). Dienvidkorejas izlase trešajā ceturtdaļā vēl samazināja rezultāta starpību līdz viencipara skaitlim (53:45), tomēr neko vairāk neiespēja.

Jau ziņots, ka turnīra grupas kārtā Latvijas izlase zaudēja Puertoriko un Serbijai, bet pieveica Irānas vienaudžus. Savukārt astotdaļfinālā latvieši piekāpās Senegālas izlasei. Pēc grupu kārtas visas 16 izlases nonāca astotdaļfinālā, kur uzvarējušās komandas saglabāja izredzes uz medaļām, bet pārējās vienības sadalīs zemākās vietas.