Latvijas basketbolisti cieš sagrāvi pret Austrāliju, U-19 Pasaules kausā cīnīsies par 11.vietu

Latvijas U-19 izlases basketbolisti sestdien Pasaules kausa turnīrā Rīgā ar 44:89 zaudēja Austrālijas vienaudžiem un turnīra noslēgumā cīnīsies par 11.vietu 16 komandu konkurencē, liecina organizatoru informācija.

Pusfinālā par 9.vietu mājiniekiem rezultatīvākais bija Noa Daniels Viljamsons ar astoņiem punktiem un izcīnītām 11 atlēkušajām bumbām. Uzvarētājiem 19 punktus guva Daisons Danielss.

Gūstot tikai sešus punktus pirmajā ceturtdaļā, laukuma saimnieki nonāca iedzinējos ar 19 punktu deficītu, bet katastrofāla rezultāta starpība kļuva trešajā ceturksnī, kurā Latvijas izlase spēja gūt vien četrus punktus.

Finālā par 11.vietu Latvijas junioru pretinieki svētdien būs Irānas basketbolisti.

Spēlē par U-19 Pasaules kausu finālā svētdien tiksies ASV un Francijas izlases.

Jau ziņots, ka turnīra grupas kārtā Latvijas izlase zaudēja Puertoriko un Serbijai, bet pieveica Irānas vienaudžus. Astotdaļfinālā latvieši piekāpās Senegālas izlasei, savukārt ceturtdaļfinālā par 9.vietu uzveica Dienvidkoreju. Pēc grupu kārtas visas 16 izlases nonāca astotdaļfinālā, kur uzvarējušās komandas saglabāja izredzes uz medaļām, bet pārējās vienības sadalīs zemākās vietas.