Latvijas basketbolistes zaudē itālietēm, netiek U-18 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 sieviešu basketbola izlase trešdien Grieķijā ar 64:74 zaudēja itālietēm Eiropas čempionāta astotdaļfinālā un turnīra turpinājumā pretendēs uz 9. vietu, liecina rīkotāju informācija.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē bija 20 punktu guvusī Raina Tomašicka, savukārt Luīze Sila pievienoja 12 punktus. Uzvarētājām ar 16 punktiem izcēlās Karlota Dzanardi, bet Matilde Villa iekrāja 14 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Pirmajā puslaikā vairākkārt minimāls pārsvars bija arī Latvijas basketbolistēm, bet pēc pārtraukuma itālietes nostiprinājās vadībā.

Ceturtdaļfinālā par 9. vietu Latvijas basketbolistes ceturtdien spēlēs pret zviedrietēm, kuras turnīrā vēl ne reizi nav uzvarējušas.

Trenera Aigara Neripa vadītās Latvijas basketbolistes iepriekš grupas kārtā zaudēja mājiniecēm grieķietēm (64:75), bet pieveica Beļģijas vienaudzes (66:55) un Čehijas basketbolistes (69:62).

U-18 Eiropas čempionāts Iraklijā ilgs līdz 14. augustam.