Latvijas basketbolistes pret Taizemi gūst otro uzvaru U-19 Pasaules kausa izcīņā

Latvijas U-19 izlases basketbolistes svētdien Taizemē ar 74:57 uzveica mājinieču izlasi un guva otro uzvaru divās spēlēs Pasaules kausa izcīņas grupas kārtā, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 25 punktiem bija Laura Meldere, kura arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet 11 punktus pievienoja Jete Katrīna Nulle. Taizemes izlasē ar 19 punktiem izcēlās Jada Šriharakša.

Otrās ceturtdaļas vidū Latvijas pārsvars pārsniedza 10 punktus (29:18), tomēr taizemietes spēja līdz puslaika beigām panākt izlīdzinājumu (32:32). Latvijas basketbolistēm vēl viens atrāviens izdevās trešās ceturtdaļas otrajā pusē, kas ļāva pēdējā pārtraukumā doties ar deviņu punktu vadību (52:43). Mača pēdējā nogrieznī Latvijas izlase pārsvaru vēl palielināja.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Latvijas meitenes uzvarēja Kanādu (65:54), bet grupas kārtas noslēgumā otrdien Bangkokā tiksies ar Mozambikas izlasi. Grupas visas komandas turnīru turpinās astotdaļfinālā, kur Latvijas pretinieces būs Beļģijas, Ķīnas, Mali vai Argentīnas basketbolistes.