Latvijas 3x3 basketbolisti Pasaules kausa ceturtdaļfinālā zaudē serbiem

Latvijas vīriešu 3x3 basketbola izlase sestdien Beļģijā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, kur ar 17:22 zaudēja Serbijai, noslēdzot cīņu Pasaules kausa turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Ceturtdaļfināla spēlē latvieši lielākoties bija iedzinējos un spēles galotnē izredzes uz uzvaru pasliktināja iekrātā personisko piezīmju norma. Kārlis Pauls Lasmanis bija rezultatīvākais Latvijas izlasē, nodrošinot septiņus punktus un izcīnot četras atlēkušās bumbas, bet Nauris Miezis pievienoja sešus punktus.

Latvieši trāpīja tikai divus no 18 tālmetieniem

Dienas pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 21:12 uzvarēja vāciešus un iekļuva astoņu spēcīgāko komandu vidū.

Izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē Agnis Čavars ar deviņiem punktiem bija rezultatīvākais Latvijas komandā, savukārt septiņus punktus pievienoja Miezis.

Čavars pēc mača intervijā organizatoriem teica, ka spēle izvērtās smaga, bet pretinieks bija iepriekš labi izpētīts. Latviešiem izdevās neitralizēt Vācijas spēcīgo trumpi - tālmetienus, un tas palīdzēja uzvarēt, paskaidroja Čavars.

Serbi turnīrā ir izlikti ar pirmo numuru, savukārt Latvijas komanda pēc reitinga bija trešā.

Jau vēstīts, ka grupas kārtā Latvijas izlase pārliecinoši uzveica Ķīnu, Japānu un Poliju, bet zaudēja Nīderlandes izlasei, nodrošinot dalību astotdaļfinālā. Grupas uzvarētāji uzreiz kvalificējās ceturtdaļfinālam, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji izslēgšanas turnīru sāka astotdaļfinālā.

Latvijas 3x3 basketbola izlase bija apņēmusies izcīnīt komandas trofeju klāstā vienīgo iztrūkstošo lielo balvu. Pasaules kausa izcīņā Latviju pārstāvēja Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars un Artūrs Strēlnieks.

Pasaules kausa ieguvēji Antverpenē kļūs zināmi svētdien, 26. jūnijā.