Latvijai kuplākais sabraukušais basketbola fanu pulks U-19 Pasaules kausa turnīrā

Pasaules kausa izcīņa basketbolā U-19 vecuma grupā Grieķijā ir pulcējusi 16 valstu izlases, bet atbraukušo līdzjutēju vidū īpaši izceļas Latvijas izlases atbalstītāji. Tikai mājiniekiem grieķiem spēlēs ir nodrošināts skaļāks un kuplāks atbalstītāju pulks nekā Latvijai, kas turnīrā turpina cīņu par 9.vietu.

Latvijas izlasi klātienē Krētā atbalsta vairāki desmiti līdzjutēji, kas gādā par troksni un enerģisku noskaņojumu arēnā. Uz turnīru lielākoties atbraukuši izlases spēlētāju radinieki un tuvākie draugi, kas izmanto iespēju apvienot atvaļinājumu ar laba līmeņa basketbola skatīšanos. 

Latvijas basketbolistus Krētā atbalsta kupls līdzjutēju pulciņšMāris Bergs

  Pārējām atbraukušajām komandām fanu pulks ir krietni mazāks un klusāks. Turnīrs nevar lepoties ar izcilu apmeklētību un tas attiecas arī uz Grieķijas spēlēm. Tomēr puse skatītāju vietu zālē allaž tiek aizpildītas un sanākušie līdzjutēji gādā par lielisku sacensību atmosfēru.

  Latvijas fani priecājas par kopības sajūtu, atbalstot savu komandu, kā arī atzīst, ka Krētā ir daudz ko redzēt un baudīt arī ārpus basketbola zāles. 

  Uzvara pār Ķīnu latviešiem ļauj turpināt cīņu par 9.vietu. Pretinieks sestdien paredzētajā nākamajā spēlē ir zināms - Austrālijas komandai tika pārliecinoši zaudēts gan grupas kārtā, gan pirms turnīra pārbaudes spēlē. Astotdaļfinālā austrālieši gan negaidīti pārliecinoši zaudēja Lietuvai, bet turnīra turpinājumā bez sarežģījumiem pārspēja Filipīnu basketbolistus. 

  Latvijas izlase zaudēja visās trijās spēlēs grupā, piekāpjoties Mali, Austrālijas un Kanādas vienaudžiem, bet astotdaļfinālā kapitulēja ASV basketbolistiem. U-19 Pasaules kausa nolikums paredz izspēlēt visu vietu sadalījumu, tādēļ Latvijas izlasei turnīrs Krētā noslēgsies svētdien ar spēli par 9. vai 11.vietu. 

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti