Latviešu pārstāvētās NBA vienības regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē svin uzvaras

Svētdien Nacionālās basketbola asociācijas spēlēs gan brāļu Bertānu pārstāvētās vienības Sanantpnio “Spurs” un Ņūorleānas “Pelikans”, gan arī Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” guva uzvaras pār pretiniekiem, liecina organizatoru informācija.

Sanantonio “Spurs” svētdien ar 112:90 uzvarēja Klīvlendas “Cavaliers”. Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā guva 14 punktus – viņš trāpīja divus no četriem tālmetieniem un četrus no pieciem divpunktu metieniem. Dāvja rēķinā arī divas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, divi noteikumu pārkāpumi un divas kļūdas, bet +/- rādītājs labākais komandā – plus 22.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Larmarkuss Oldridžs ar 18 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, bet pretiniekiem ar 16 gūtiem punktiem izcēlās Kolins Sekstons un Brendons Naits.

Šobrīd “Spurs” ar 47 uzvarām 81 spēlē ir astotajā pozīcijā Rietumu konferencē. Pēdējo regulārā čempionāta spēli Dāvja pārstāvētā komanda aizvadīs trešdien, tiekoties ar Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas “Mawericks”.

Tikmēr Daira Bertāna Ņūorleānas “Pelicans” ar 133:129 uzvarēja Sakramento “Kings”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju. Dairis laukumā bija 21 minūti, gūstot sešus punktus – viņš precīzi raidīja grozā divus no pieciem tālmetieniem, bet trīs divpunktu metieni mērķi nesasniedza. Daira rēķinā arī divas atlēkušās bumbas un viena iezīme, bet spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju mīnus deviņi.

“Pelicans” rindās ar rezultativitāti izcēlās Īans Klārks, gūstot 31 punktu, bet “Kings” ar 29 punktiem rezultatīvākais bija Herisons Bārnss.

“Pelicans” šīs sezonas pēdējo spēli aizvadīs trešdien, tiekoties ar Goldensteitas “Warriors”. Daira pārstāvētā komanda ar 33 uzvarām 81 spēlē ir Rietumu konferences 12. pozīcijā un izredzes tikt izslēgšanas turnīrā zaudēja jau sen.

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” vienība ar 108:96 uzvarēja Indianas “Pacers”, tādējādi nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Kurucs laukumā bija 16 minūtes un guva tikai četrus punktus, trāpot divus no astoņiem divpunktu metieniem, bet abi tālmetieni netrāpīja grozā. Cēsinieka rēķinā arī septiņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viena piezīme, bet +/- rādītājs mīnus divi.

“Nets” rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija D’Andželo Rasels, bet “Pacers” ar 17 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Domants Sabonis.

“Nets” ar 41 uzvaru 81 spēlē ir Austrumu konferences astotajā vietā. Regulārās sezonas pēdējā spēlē Kuruca pārstāvētā vienība trešdien uzņems Maiami “Heat”.