Kurucs un «Nets» izcīna uzvaru; Bertānu izraida no «Spurs» zaudētas NBA spēles

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" trešdien mājās ar 116:100 uzvarēja Atlantas "Hawks", savukārt Dāvi Bertānu trešajā ceturtdaļā izraidīja no spēles, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" Memfisā ar 86:96 piekāpās "Grizzlies" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, liecina NBA informācija.

Bertāns spēlēja 18 minūtes (18:04), guva trīs punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Dāvis trāpīja vienu no trim trīspunktu metieniem un pieļāva vienu kļūdu. Bertānu izraidīja no zāles par otro tehnisko piezīmi, ko viņš saņēma par reakciju uz tiesneša lēmumu. Uzvarētājiem Marks Gasols guva 26 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, savukārt "Spurs" pa 14 punktiem nodrošināja Marko Belinelli un Brains Forbss.

Tikmēr pamatsastāvā spēli sākušais Kurucs 29 minūtēs (29:02) guva 11 punktus, izcīnīja četras bumbas pie groziem, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu metienu. Kurucs trāpīja četrus no septiņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem trīspunktniekiem.

D'Andželo Rasels "Nets" guva 23 punktus, savukārt Atlantas komandai tikt  pie uzvaras nepalīdzēja Džona Kolinsa 30 punkti un 14 izcīnītas atlēkušās bumbas.

"Nets" nākamo spēli aizvadīs piektdien Toronto pret "Raptors", turpretim Sanantonio klubs jau ceturtdien Oklahomasitijā tiksies ar "Thunder" basketbolistiem.