Kurucs sasniedz NBA karjeras rezultativitātes rekordu «Nets» uzvarētā spēlē

Rodions Kurucs trešdien guva 13 punktus un sasniedza savu rezultativitātes rekordu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), veicinot Bruklinas "Nets" uzvaru izbraukumā 127:124 pār Filadelfijas "76ers", liecina NBA informācija. "Nets" basketbolisti guva trešo uzvaru pēc kārtas.

Kurucs laukumā bija 19 minūtes (19:09), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra trīs piespēles un pieļāva divas kļūdas. Viņš trāpīja trīs no pieciem divpunktu metieniem, savu vienīgo trīspunktnieku, kā arī četrus no pieciem soda metieniem. Uz maiņu laukumā nākušais 20 gadu vecais Kurucs spēlēja visu pēdējo ceturtdaļu, neraugoties uz to, ka mača iznākums vēl ne tuvu nebija izšķirts.

Pēc spēles Kurucu un visus rezervistus slavēja "Nets" treneris Kenijs Atkinsons. "Domāju, ka Rodijs labi nospēlēja savas minūtes," Atkinsonu citēja "The New York Post".

Apmierināts bija arī Kurucs. "Mēs to gribējām, un mēs to dabūjām. Spēlējām kopā, spēlējām enerģiski un parādījām, ka gribam uzvarēt," sacīja Latvijas basketbolists. Kurucs uzsvēra, ka ļoti novērtē uzticēšanos, jo iepriekš karjerā neviens treneris viņam tik ļoti nav uzticējies. "Man nekad nav bijusi tāda komanda, tāds kolektīvs," viņš piebilda.

"Nets" ar 39 punktiem izcēlās Spensers Dinvidijs, bet Filadelfijas komandā rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Džoels Embīds, kura rēķinā bija arī 17 izcīnītas atlēkušās bumbas. Arī Dinvidijs uzteica Kurucu, paskaidrojot, ka latvietis ļoti reti kļūdoties.

Bruklinas klubs ar 11 uzvarām 29 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Nets" aizvadīs piektdien mājās pret Vašingtonas "Wizards".