Kurucs «Rockets» debitē ar lielu spēles laiku un zaudējumu

Pirmo spēli pēc komandas maiņas sestdien aizvadīja Rodions Kurucs, kurš sezonas turpinājumā būs Hjūstonas „Rockets” basketbolists. Viņa pārstāvētā vienība ar 91:103 viesos piekāpās Sanantonio „Spurs”, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Visu spēli „Rockets” aizvadīja astoņu spēlētāju sastāvā.

Kurucs laukumā devās jau ceturtajā minūtē, kopumā spēlējot 21 minūti (21:18), kas ir vairāk, nekā visās pārējās šīs sezonas spēlēs kopā. Sev atvēlētajā laikā viņš guva divus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra divas bumbas. Viņš realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, taču visi četri trejači bija nesekmīgi.

Latviešu spēlētajam esot laukumā, „Rockets” iemeta par 13 punktiem vairāk, nekā ielaida. Viņš bija vienīgais spēlētājs komandā, kuram šis rādītājs bija pozitīvs.

Jau no pirmajām minūtēm Kurucs aktīvi iesaistījās spēlē, taču uzbrukumā ar bumbu viņš bija kautrīgāks, lielākoties to ātri piespēlējot komandas biedriem. Tāpat brīžiem bija manāms, ka Kurucs vēl nav līdz galam saspēlējies ar jaunajiem partneriem.

Hjūstonas komandā ar 24 punktiem izcēlās Kristians Vuds un Meisons Džounss.

Savukārt uzvarētājiem tikpat punktus sameta Demārs Derouzens.

Puslaika pārtraukumā Hjūstonas komanda bija priekšā ar 53:50, taču astoņu spēlētāju sastāvā palikusī vienība šo vadību nespēja nosargāt.

Jau ziņots, ka Kurucs „Rockets” komandā nonāca pēc ievērojama maiņas darījuma. Iepriekš viņš pārstāvēja Bruklinas „Nets”.

Pēc aizvadītām 11 spēlēm „Rockets” ar četriem panākumiem ieņem 14. vietu NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli viņi pirmdien aizvadīs pret Čikāgas „Bulls”.

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vismaz sākotnēji spēles notiks pastiprinātos drošības apstākļos un bez skatītāju klātbūtnes.