Kurucs rezultatīvs «Nets» uzvarā, Bertānam un «Spurs» zaudējums NBA spēlē

Rodions Kurucs guva 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" pirmdien mājās ar 109:102 uzvarēja Bostonas "Celtics", savukārt Dāvis Bertāns iekrāja astoņus punktus Sanantonio "Spurs" zaudējumā mājās ar 93:108 Šarlotes "Hornets", liecina NBA informācija.

Pamatsastāvā spēli sākušais Kurucs 33 minūtēs (33:13) vēl izcīnīja četras bumbas pie groziem, veica vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra divas bumbas. Kurucs trāpīja piecus no septiņiem divpunktu metieniem un divus no četriem trīspunktniekiem, kā arī visus trīs soda metienus.

D'Andželo Rasels uzvarētājiem guva 34 punktus, savukārt "Celtics" ar 34 punktiem izcēlās Džeisons Tatums.

Turpretim Bertāns spēlēja 29 minūtes (28:37), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja divus metienus. Dāvis trāpīja divus no pieciem trīspunktu metieniem un savu vienīgu divpunktu metienu, kā arī pieļāva vienu kļūdu. Lamarkuss Oldridžs "Spurs" guva 28 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, savukārt uzvarētājiem 33 punktus nodrošināja Kemba Volkers.

"Nets" nākamo spēli aizvadīs trešdien Hjūstonā pret "Rockets", bet Sanantonio klubs trešdien Dalasā spēlēs pret "Mavericks".