Kurucs rezultatīvs Bruklinas «Nets» pirmajā uzvarā NBA treniņspēlē

Rodions Kurucs ar 17 punktiem sestdien Orlando veicināja Bruklinas "Nets" uzvaru 124:119 pār Sanantonio "Spurs" treniņspēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas sākuma, bet Anžejs Pasečņiks neilgā spēles laikā palika bez punktiem viņa pārstāvētās Vašingtonas "Wizards" zaudējumā 100:105 Losandželosas "Clippers", liecina NBA informācija.

"Nets" aizvadīja otro no trim treniņspēlēm un tika pie pirmās uzvaras. Kurucs spēlē iesaistījās uz maiņu, spēlēja 24 minūtes (24:23), savāca četras bumbas pie groziem, divreiz rezultatīvi piespēlēja un vienreiz pārtvēra bumbu. Kurucs trāpīja visus trīs savus trīspunktu metienus, divus no četriem divpunktu metieniem un četrus no sešiem soda metieniem.

Bruklinas "Nets" - Sanantonio "Spurs" spēles epizodes

Rezultatīvāks par Kurucu uzvarētājiem bija tikai Kariss Leverts, kurš guva 27 punktus, turpretim "Spurs" ar 22 punktiem izcēlās Deriks Vaits.

Kurucs spēlēja ceturtā numura un arī centra pozīcijā, kas viņam gan nav ierasta. "Nets" trūkst spēlētāju garajā galā, tādēļ Kurucu iesaista spēlē pie groza, ar ko viņš itin veiksmīgi tiek galā, jau iepriekš izpelnoties komandas biedru un treneru atzinību.

Savukārt Pasečņiks laukumā devās uz maiņu, spēlēja piecarpus minūtes (5:39) un atzīmējās ar vienu izcīnītu atlēkušo bumbu, bet viņa vienīgais divpunktu metiens bija neprecīzs.

Jau vēstīts, ka otrs "Wizards" latvietis Dāvis Bertāns nolēma NBA sezonas turpinājumā nepiedalīties.

Līdz NBA sezonas atsākšanai katrai no sezonas turpinājumā iesaistītajām 22 komandām paredzētas trīs treniņspēles. Kuruca un Pasečņika komandas pēdējās treniņspēles aizvadīs pirmdien.

NBA sezona īpašajā "burbulī" Orlando atsāksies 30.jūlijā. Covid-19 pandēmijas dēļ komandas ir pulcētas vienuviet izolētā vidē, lai mazinātu iesaistīto personu inficēšanās risku.