Kurucs paliek rezervē, «Nets» zaudē papildlaikā

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas „Nets” pirmajā spēlē pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma ar 104:112 viesos piekāpās Fildalefijas „76ers”. Latvietis šajā spēlē palika uz rezervistu soliņa, liecina NBA informācija.

Bruklinas komandā rezultatīvākais bija Keriss Leverts, kurš sameta 25 punktus, savukārt mājiniekiem ar 39 punktiem izcēlās Žoels Embīds.

Spēles pirmajā ceturtdaļā mājinieki prata izvirzīties vadībā pat ar 16 punktu pārsvaru, savukārt otrajā ceturtdaļā „Nets” jau bija vadībā ar 20 punktiem. Arī otrajā puslaikā abas vienības pabija pie vadības grožiem, spēli novedot līdz pagarinājumam (103:103). Mazrezultatīvā papildlaikā „Nets” guva tikai vienu punktu, uz ko mājinieki atbildēja ar deviņiem punktiem pēc kārtas.

Kurucs NBA nav spēlējis kopš 5. februāra mača pret līgas pastarīti Goldensteitas „Warriors”.

Sezonas kopvērtējumā „Nets” ar 25 uzvarām 54 spēlēs atrodas NBA Austrumu konferences septītajā vietā.

Nākamo spēli Bruklinas vienība aizvadīs sestdien pret Šarlotes „Horents”.