Kurucs iekrāj astoņus punktus, «Nets» zaudē NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Rodions Kurucs pirmdien guva astoņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 123:145 viesos piekāpās Filadelfijas "76ers" liecina NBA informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

Kurucs laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 22 minūtes (21:42), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, kā arī veica vienu rezultatīvu piespēli. Rodions trāpīja trīs no pieciem divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet abi viņa trīspunktnieki bija neprecīzi.

Bruklinas komandā ar 19 punktiem izcēlās Spensers Dinvidijs, savukārt "76ers" rezultativitātes līderis ar 23 punktiem un 10 savāktām bumbām pie groziem bija Džoels Embīds, bet Bens Simonss nodrošināja 18 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un 12 reizes rezultatīvi piespēlēja.

Pēc pirmā puslaika "Nets" bija iedzinējos tikai viena punkta deficītu (64:65), taču trešajā ceturtdaļā ļāva pretiniekiem pieaudzēt pārsvaru līdz 29 punktiem.

Sērijas nākamajās divās spēlēs laukuma saimnieki būs "Nets", kas pretiniekus uzņems ceturtdien un sestdien.