Kurucs ar rekordaugstu spēles laiku kaldina «Nets» uzvaru

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien uzstādīja jaunu karjeras spēles laika rekordu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kamēr viņa pārstāvē Bruklinas „Nets” ar 115:104 pārspēja Vašingtonas „Wizards”, liecina NBA informācija.

Latvietis laukumā pabija 20 minūtes, gūstot deviņus punktus un izcīnot trīs atlēkušās bumbas. Kurucs bija precīzs vienā no diviem tālmetieniem un trīs no sešiem tuvākas distances metieniem.

Uzvarētāju labā 25 punktus sameta Spensers Dinvidijs, bet vēl 23 pievienoja Diandželo Rasels.

Tikmēr „Wizards” rindās labākais ar 25 punktiem un 17 bumbām zem groziem bija Dvaits Hovards.

„Nets” šī bija pirmā uzvara četrās spēlēs.

Spēli labāk iesāka galvaspilsētas komanda, taču līdz puslaika pārtraukumā vadības grožus pārņēma „Nets”. Otrajā puslaikā Bruklinas vienība pārsvaru palielināja vēl vairāk, droši tiekot pie panākuma.

Pēc aizvadītām 16 spēlēm „Nets” ar septiņiem panākumiem ir devītie NBA Austrumu konferencē.

„Nets” paredzētas divas spēles divās dienās, jo jau sestdien komanda spēkosies ar Losandželosas „Clippers”.

Tikmēr citā mačā piektdien ar 124:129 Ņujorkas „Knicks” piekāpās Ņūorleānas „Pelicans”.