Kurucs ar pieticīgu spēles laiku atgriežas laukumā «Nets» uzvarā

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs svētdien atgriezās Nacionālas Basketbola asociācijas (NBA) laukumā pēc potītes traumas sadziedēšanas, un viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 122:97 pieveica Filadelfijas "76ers", liecina NBA informācija. Tikmēr citā mačā zaudējumu piedzīvoja Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs".

Kurucs laukumā devās vien mača izskaņā, kad spēles liktenis jau bija izšķirts. Latvietis nospēlēja trīs minūtes, gūstot divus punktus un izcīnot divas atlēkušās bumbas.

Bruklinas komandā 21 punktu sameta Rendijs Holiss-Džefersons un D'Endželo Rasels, bet 20 punktus pievienoja Keriss Leverts.

"76ers" komandā Bens Simonss guva 20 punktus un izcīnīja  12 atlēkušās bumbas.

Sanantonio "Spurs" savā spēlē ar 110:117 piekāpās Orlando "Magic".

Neveiksmīgi šo maču aizvadīja Bertāns, kurš 25 minūtēs guva astoņus punktus. Latvietis kopumā izpildīja desmit metienus, no kuriem tikai trīs izkrita cauri tīkliņam, to skaitā divi no septiņiem trejačiem. Rūjienietis izcīnīja piecas bumbas zem groziem. Taču, Bertānam esot laukumā, pretinieki iemeta par duci punktiem vairāk, kas bija dalīti sliktākais rādītājs komandā.

Zaudējumu ar 95:108 piedzīvoja arī nespēlējošā Kristapa Porziņģa Ņujorkas "Knicks", kas piekāpās "Wizards".

Pašlaik "Nets" ar četrām uzvarām desmit spēlēs ir NBA Austrumu konferences astotajā vietā, kamēr "Knicks" ar trim panākumiem ir divpadsmitie. Savukārt rietumos ceturtie ar sešām uzvarām deviņās spēlēs ir "Spurs".