Kurucs ar četriem punktiem palīdz Bruklinas «Nets» uzvarēt pārbaudes spēlē

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” pirmdien pārbaudes spēlē ar 110:108 papildlaikā uzvarēja Detroitas “Pistons”. Pats Kurucs šoreiz laukumā pavadīja maz laika, bet paguva atzīmēties ar rezultativitātes punktiem, liecina organizatoru informācija.

Kurucs laukumā tika vien noslēdzošajā ceturtdaļā un vien sešas minūtes un 36 sekundes. Taču pat šajā laikā viņš guva četrus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņa rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas. Kuruca +/- rādītājs šajā spēlē plus divi.

Rezultatīvākais “Nets” sastāvā bija D’Andželo Rasels ar 25 punktiem, bet pa 17 punktiem Kerisam Levēram un Džaredm Alenam. Bet “Pistons” komandā labākais punktu guvējs bija Lengstons Gelovejs ar 24 punktiem.

Līdz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas sākumam Kuruca pārstāvētajai vienībai atlikušas vien divas pārbaudes spēles – pret Toronto “Raptors” un Ņujorkas “Knicks”.