Kurucam NBA sezona noslēgusies, Bertāna pārstāvētā «Spurs» nonāk iedzinējos

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” otrdien viesos ar 90:108 piekāpās Denveras “Nuggets” izslēgšanas turnīra pirmās kārtas piektajā spēlē un sērijā nonāca iedzinējos ar 3:2, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Tikmēr Bruklinas “Nets” ar Rodionu Kurucu laukumā viesos ar 100:122 zaudēja Filadelfijas “76ers”, kas nodrošināja uzvaru sērijā 4:1 un iekļuva konferences pusfinālā.

Kurucs sezonā pēdējā spēlē laukumā devās uz maiņu, spēlēja 15 minūtes (14:53), guva 14 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, kā arī pa reizei rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra bumbu. Kurucs trāpīja divus no trim trīspunktu metieniem, divus no pieciem divpunktniekiem un četrus no pieciem soda metieniem.

No laukuma Kurucu izraidīja nepilnas divas minūtes pirms mača beigām, kad cīņas iznākums jau bija skaidrs. Kurucs konfliktēja ar pretinieku spēlētāju Džonī Boldenu un attiecību skaidrošanā iesaistījās arī latvieša komandas biedrs Dzanans Musa un "76ers" basketbolists Gregs Monro. Visai četrotnei tiesneši norādīja laukumu pamest.

Rondī Holiss-Džefersons "Nets" nodrošināja 21 punktu, turpretim Filadelfijas komandā, kas nākamajā kārtā tiksies ar Toronto "Raptors", Džoels Embīds guva 23 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

Savukārt Bertāns spēlēja 17 minūtes (17:05), guva trīs punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli. Dāvis trāpīja vienu no četriem trīspunktniekiem un raidīja bumbu garām mērķim savā vienīgajā divpunktu metienā.

“Spurs” pa 17 punktiem guva Demars Derozans un Lamarkuss Oldridžs, kurš arī savāca 10 atlēkušās bumbas. “Nuggets” 23 punktus nodrošināja Džamals Marejs.

Iespēja atjaunot neizšķirtu sērijā līdz četrām uzvarām "Spurs" būs sestajā spēlē, kas Sanantonio kluba mājvietā risināsies ceturtdien.