Kurucam minimāls spēles laiks «Nets» zaudējumā pret «Thunder»

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas "Nets" svētdien piedzīvoja zaudējumu pret Oklohomsitijas "Thunder" (116:129). Bruklinas vienībai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, liecina NBA informācija.

Kurucs spēlēja nedaudz vairāk nekā divas minūtes (2:15), kuru laikā metienus neizpildīja, bet atdeva divas rezultatīvas piespēles. Latvietim esot laukumā, "Nets" guva par vienu punktu vairāk nekā ielaida. Kurucs bija vienīgais spēlētājs Bruklinas vienībā, kuram šis rādītājs bija pozitīvs.

Ar 36 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Durants.

Savukārt uzvarētājiem 31 punktu sameta Šejs Gildžess-Aleksandrs.

Spēli labāk iesāka "Nets" komanda, kas teju visu pirmo puslaiku atradās vadībā. Vēl trešās ceturtdaļas vidū Bruklinai bija piecu punktu pārsvars, taču pirms pēdējā spēles nogriežņa "Tunder" jau bija izrāvušies 13 punktus priekšā. Atlikušajā laikā Bruklinas komanda vairs nespēja atgūties.

Sezonas kopvērtējumā "Nets" ar piecām uzvarām 11 spēlēs ieņem desmito vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Bruklinas klubs aizvadīs otrdien pret Denveras "Nuggets".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vismaz sākotnēji spēles notiks pastiprinātos drošības apstākļos un bez skatītāju klātbūtnes.