Kuruca un Pasečņika komandas zaudē pirmajā NBA treniņspēļu dienā

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) gatavojoties sezonas atsākšanai, zaudējumus pirmajās treniņspēlēs trešdien cieta divas Latvijas basketbolistu pārstāvētās komandas. Rodions Kurucs iekrāja 10 punktus spēlē, kurā Bruklinas "Nets" ar 68:99 atzina Ņūorleānas "Pelicans" pārākumu, bet Anžejs Pasečņiks guva septiņus punktus viņa pārstāvētās Vašingtonas "Wizards" zaudējumā 82:89 Denveras "Nuggets", liecina NBA informācija.

Kurucs spēlē iesaistījās uz maiņu, spēlēja 20 minūtes, savāca piecas bumbas pie groziem, pārtvēra trīs piespēles un vienreiz rezultatīvi piespēlēja, kā arī bloķēja vienu metienu. Kurucs trāpīja divus no pieciem trīspunktu metieniem un divus no trim divpunktu metieniem.

Savukārt Pasečņiks laukumā devās uz maiņu, laukumā bija 17 minūtes (16:58), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, kā arī veica divas rezultatīvas piespēles. Pasečņiks trāpīja trīs no sešiem divpunktu metieniem, vienīgajā trīspunktniekā kļūdījās, kā arī iemeta vienu no diviem soda metieniem.

Jau vēstīts, ka otrs "Wizards" latvietis Dāvis Bertāns nolēma NBA sezonas turpinājumā nepiedalīties.

Pirmie treniņmači, kurus NBA vēl nesauc par spēlēm, risinās īpašā formātā, komandām laukumā pavadot četras desmitminūšu ceturtdaļas. NBA ierastajā 12 minūšu ceturtdaļu formātā paredzēts atgriezties katrai komandai otrajā treniņspēlē. Līdz NBA sezonas atsākšanai katrai no sezonas turpinājumā iesaistītajām 22 komandām paredzētas trīs treniņspēles.

Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" pirmā treniņspēle paredzēta ceturtdien pret Losandželosas "Lakers".

NBA sezona īpašajā "burbulī" Orlando atsāksies 30.jūlijā. Covid-19 pandēmijas dēļ komandas ir pulcētas vienuviet izolētā vidē, lai mazinātu iesaistīto personu inficēšanās risku.