Kuruca un Pasečņika komandas zaudē pēdējās NBA treniņspēlēs

Rodiona Kuruca un Anžeja Pasečņika pārstāvētās komandas pirmdien zaudēja pēdējās treniņspēlēs pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas atsākšanas. Rodions Kurucs guva 13 punktus spēlē, kurā Bruklinas "Nets" ar 107:112 piekāpās Jūtas "Jazz", savukārt Pasečņika rēķinā bija divi punkti Vašingtonas "Wizards" zaudējumā 116:123 Losandželosas "Lakers", liecina NBA informācija.

Kurucs spēlē iesaistījās uz maiņu, spēlēja 22 minūtes (22:17), savāca sešas bumbas pie groziem, veica divas rezultatīvas piespēles, vienreiz pārtvēra bumbu un bloķēja divus metienus. Kurucs trāpīja trīs no četriem trīspunktu metieniem un divus no pieciem divpunktu metieniem, bet viņa vienīgais soda metiens bija neprecīzs.

Bruklinas "Nets" - Jūtas "Jazz" spēles epizodes

Vienā no spēles epizodēm Kurucs sasita gurnu, bet "Nets" galvenais treneris Džeks Vons pēc mača pastāstīja, ka nelielajam savainojumam nebūs ilgstošas sekas.

Savukārt Pasečņiks laukumā devās kā rezervists, spēlēja astoņarpus minūtes (8:33), pārtvēra vienu piespēli un bloķēja vienu metienu, kā arī trāpīja savu vienīgo metienu. "Lakers" mačā pietaupīja vairākus savus līderus.

Vašingtonas "Wizards" - Losandželosas "Lakers" spēles epizodes

Jau vēstīts, ka otrs "Wizards" latvietis Dāvis Bertāns nolēma NBA sezonas turpinājumā nepiedalīties.

Līdz NBA sezonas atsākšanai katra no sezonas turpinājumā iesaistītajām 22 komandām aizvada trīs treniņspēles. Visos trijos mačos zaudēja "Wizards", turpretim "Nets" spēja arī izcīnīt vienu uzvaru. Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" pēdējā treniņspēle paredzēta otrdien pret Filadelfijas "76ers".

NBA sezona īpašajā "burbulī" Orlando atsāksies 30.jūlijā. Covid-19 pandēmijas dēļ komandas ir pulcētas vienuviet izolētā vidē, lai mazinātu iesaistīto personu inficēšanās risku.