Kuruca pārstāvētā Hjūstonas «Rockets» uzvar «Spurs»

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Hjūstonas "Rockets" ceturtdien ar 109:105 pārspēja Sanantonio "Spurs", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Kurucs, kurš komandai pievienojās vien pirms pāris dienām, pieteikumā netika iekļauts.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Kristians Vuds, kurš guva 27 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Tikmēr "Spurs" rindās Keldons Džonsons izcēlās ar 29 punktiem.

Spēli labāk iesāka "Rockets", atrodoties vadībā teju visu pirmo puslaiku. Pēc pārtraukuma "Spurs" pārņēma vadību un piecas minūtes pirms spēles beigām bija vadībā ar deviņu punktu pārsvaru. Atlikušajā laikā "Rockets" izdevās atspēlēties un tikt pie uzvaras spēlē.

Jau ziņots, ka Kurucs ievērojama maiņas darījuma rezultātā no Bruklinas "Nets" nokļuva Hjūstonas "Rockets".

Kurucs tāpat kā citi "Rockets" jaunpienācēji Viktors Oladipo un Dante Eksums vēl nepaspēja nokārtot testus, tādēļ nevarēja pievienoties komandai spēlei pret "Spurs", vēstīja vairāki Ziemeļamerikas mediji.

Sezonas kopvērtējumā Hjūstonas vienība ar četrām uzvarām desmit spēlēs ieņem 14. vietu blīvajā NBA Rietumu konferences tabulā.

Nākamā "Rockets" spēle plānota sestdien, komandai atkārtoti spēkojoties ar Sanantonio "Spurs".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vismaz sākotnēji spēles notiks pastiprinātos drošības apstākļos un bez skatītāju klātbūtnes.